Informacija
Kauno verslo žinios – nuolatinis informavimas

Kauno verslo žinios – nuolatinis informavimas

Jei esate verslo savininkas Kaune, norėsite būti informuotas apie naujausias miesto naujienas ir įvykius. Laimei, mes jums padėsime! Šiame tinklaraščio įraše dalijamės visomis naujausiomis Kauno verslo naujienomis. Nesvarbu, ar tai būtų nauji įvykiai mieste, ar artėjantys renginiai, viską rasite čia. Sekite naujienas!

Kaune klesti ekonomika, todėl čia gausu naujienų, apie kurias verta žinoti. Neseniai mieste startavo nauja verslo paramos programa, skirta padėti verslininkams pradėti savo verslą. Šią iniciatyvą pavyko įgyvendinti bendradarbiaujant Kauno miesto savivaldybei ir vietos verslui, o tai rodo bendradarbiavimo svarbą miesto ekonomikai.

Kauno verslo rūmai taip pat deda daug pastangų skatindami verslo plėtrą regione. Neseniai jie paskelbė keletą naujų iniciatyvų, pavyzdžiui, nemokamus mokymus ir tinklų kūrimo galimybes vietos verslininkams. Be to, jie planuoja seminarų ir praktinių užsiėmimų ciklą, kuriuo siekiama padėti verslui augti ir siekti sėkmės.

Kaunas taip pat siekia tapti inovacijų ir technologijų lyderiu. Neseniai mieste pirmą kartą surengtas Kauno mokslo festivalis, kuriame pristatyti vietos mokslininkų ir technologijų verslininkų darbai. Renginyje dalyvavo daugiau kaip 10 000 žmonių iš viso pasaulio, pranešimus skaitė tokios didelės technologijų bendrovės kaip „Google” ir „Intel”.

Galiausiai Kaune laukia daugybė įdomių renginių. Nuo tarptautinio technologijų viršūnių susitikimo iki verslumo parodos – yra daugybė būdų įsitraukti ir užmegzti ryšius su kitais verslo savininkais. Būtinai peržiūrėkite mūsų kalendorių, kuriame rasite visus artėjančius su verslu susijusius renginius!

„Kauno verslo žiniose” siekiame informuoti jus apie visas miesto naujienas ir įvykius. Būtinai informuosime jus apie visas naujas įdomias iniciatyvas ir renginius, vykstančius Kaune, tad sekite naujienas!