Informacija
„Kauno Startuoliai”

„Kauno Startuoliai”

Ar esate pradedančioji įmonė ir ieškote būdų, kaip plėsti savo verslą? Jei taip, Kauno startuolių verslo skatinimo programa gali būti tai, ko jums reikia! Ši programa teikia finansinę ir praktinę pagalbą Kauno pradedančiosioms įmonėms, padeda joms augti ir siekti sėkmės. Šiame straipsnyje papasakosime, kaip pateikti paraišką šiai programai ir kokią naudą ji teikia. Tikimės, kad ši informacija padės jums priimti geriausią sprendimą jūsų verslui!

Norėdami pateikti paraišką Kauno startuolių verslo skatinimo programai, turėsite užpildyti paraiškos formą ir pateikti patvirtinamuosius dokumentus. Paraiškos formą rasite Kauno miesto savivaldybės interneto svetainėje, ją reikia pateikti el. paštu arba paštu. Gavus Jūsų paraišką, ji bus peržiūrėta ir, jei ji bus atrinkta, gausite kvietimą į pokalbį.

Pokalbio metu aptarsite savo verslo planą ir išdėstysite konkrečią naudą, kurią gali suteikti Kauno startuolių verslo skatinimo programa. Be finansinės paramos, dalyviai taip pat gali gauti ekspertų konsultacijas ir galimybę dalyvauti specializuotuose seminaruose ir renginiuose.

Kai jūsų paraiška bus patvirtinta, turėsite pasirašyti sutartį ir sutikti su programos sąlygomis. Be kita ko, sutinkate nenaudoti finansinės paramos jokiems kitiems tikslams, nei nurodyta jūsų verslo plane.

Dalyvaudami „Kauno Startuoliai” verslo skatinimo programoje, galėsite gauti individualiai pritaikytus patarimus, paramą ir finansavimą, kurie padės jūsų verslo idėją paversti realybe. Linkime Jums visokeriopos sėkmės Jūsų versle!